השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

אודות

סטודיו "ארטסמרט" עוסק בעיצוב ופיתוח מוצרים במגוון רחב של תחומים, הסטודיו נותן תמיכה לפתרונות לכל שלבי הפיתוח. החל מפיתוח הרעיון ועד להגעת המוצר למדף.

בשלבי הפיתוח הראשוני, אנו נספק שרטוטים טכניים ואיורים לרישומי הפטנט, כמו כן הדמיות איכותיות לשלבי גיוס הכספים.

כל שלבי העיצוב, התכנון ההנדסי כמו כן ההכנה ליצור תבניות נעשה על ידינו ,תוך ניסיון רב שנים והכרת השווקים השונים מגבלותיהם ודרישותיהם.

הסטודיו ניחן בפרודוקטיביות ויצירתיות ומהירות עבודה, ומתן מענה מידי ואישי ללא בירוקרטיות מיותרות.

לסטודיו ניסיון רב בתהליכי שיווק והכרה של השוק האמריקאי והאסייתי ,ניסיון זה בא לידי ביטוי במכלול המובנים של תהליך הפיתוח תוך התחשבות בנראות המוצר על המדף וסגנונות עיצוב שונים המותאמים לקהלי היעד.

אנו עובדים זה שנים רבות מול חברות מובילות לייצור דגמים בארץ ובסין, כמו כן עם חברות לייצור תבניות פלסטיק והזרקות. בנוסף, יש לסטודיו שיתופי פעולה עם חברות סיניות להשמת והרכבת מוצרים ואריזתם.

שון טוכמן : מעצב ומתכנן מוצר, לשעבר עמד בראש מחלקות פיתוח ועיצוב של חברות מובילות ,במסגרת עבודתו פיתח מוצרים מובילים לתחום הצבאי, המוסדי, והביתי, כמו כן פיתוח פטנטים למגזר הפרטי. בשנת 1991 – 2007 עבד כמנהל אומנותי של ערוץ 2, כמעצב תפאורות וניהול סטים של דרמות לטלוויזיה ופרסומות. כמו כן עבד כאיש אפקטים מיוחדים (פיצוצים ומנגנונים מכניים לרובוטיקה, אלמנטים סיליקוניים ושכפולי לטקס של מסיכות לפנים ואיברים)

יש לכם רעיון? תנו לנו לפתח אותו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תהליך העבודה

R&D ,עיצוב מוצר, שרטוטים, פיתוח פטנטים, בניית מודלים, ייצור תבניות הזרקת פלסטיק ומתכות, פיתוח כרטיסים אלקטרוניים ומערכות שליטה, שירות אישי צמוד עד לסיום הפרויקט, ליווי מול משקיעים ותמיכת מוצר עד למדף.

ארטסמרט – אתכם לכל אורך הדרך

סטודיו "ארטסמרט" מתמחה בעיצוב ופיתוח מוצרים בעבור לקוחות במגוון רחב של תחומים. אנו מספקים את התמיכה המלאה לכל אורך התהליך, זאת החל משלבי התכנון הראשוניים ועד לייצור המוני בעזרתן של חברות לייצור בסין. זאת לרבות שיתף פעולה מתמשך עם חברות סיניות להשמת והרכבת מוצרים שונים ואריזתם ברמת האיכות הגבוהה ביותר. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו ונשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולסייע בכל שלב במהלך פיתוח וייצור המוצר עליו חשבתם ופנטזתם במשך זמן כה רב.

עבודת הנדסה מדוקדקת ויסודית

בכדי להיות בטוחים כי הרעיון שלכם יוכל להתגלם בסופו של דבר במוצר האיכותי ביותר, וודאו כי אתם פונים לחברה אשר תספק בעבורכם עבודת הנדסה מדוקדקת ויסודית. סטודיו "ארטסמרט" ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את השירות האמין והמקצועי ביותר בתחום, כך שכלל תהליך העבודה יתבצע על הצד הטוב ביותר, במהירות ובמקצועיות המירבית. צרו קשר עם חברתנו כבר היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהגשמת חלום והפיכת רעיון למוצר ייחודי.

הופכים רעיונות לסיפור הצלחה

פנייה אל סטודיו "ארטסמרט" תעניק לכם את האפשרות לעבוד עם החברה המקצועית ביותר בתחום אשר תלווה אתכם בכל שלבי הפיתוח, התכנון והייצור של הפטנט שלכם. זאת תוך מציאת הפתרונות היצירתיים והאיכותיים ביותר בעבור בעיות או פגמים שמתגלים במהלך תהליך הפיתוח. זאת עד לשלב בו המוצר שלכם יצא אל אוויר העולם ויהפוך לסיפור הצלחה מסחרר

פרוייקטים נוספים

מעוניין להפוך רעיון למציאות ? אנחנו נעזור לך

השאר פרטים ויחד ניצור את המוצר המושלם

דילוג לתוכן