השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

בניית אב טיפוס

בניית אב טיפוס הינה פעולה הכרחית בכל ניסיון לפיתוח וייצור מוצר חדש. אב הטיפוס מאפשר לנו לבחון את הדגם הראשוני של המוצר טרם שליחתו לייצור סדרתי ושדרוגו תוך פתירת כל הבעיות שמתגלות בדרך. סטודיו "ארטסמרט" ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בבניית אב הטיפוס, זאת לרבות תמיכה וליווי של כלל שלבי הפיתוח, התכנון והעיצוב של המוצר החדש שלכם.

בניית אב טיפוס – שלב משמעותי בפיתוח של מוצר חדש

על משימת בניית אב טיפוס ממונים לרוב מהנדסים ומעצבים תעשייתיים. דבר האומר כי עליכם לוודא כי אתם בוחרים בחברה אשר כוללת את אנשי המקצוע המוסמכים לעבודתם ובעלי ניסיון מעשי בה. הרי רק כך תוכלו להיות בטוחים כי הפרויקט שלכם נמצא בידיים נאמנות ואמינות.

אב הטיפוס משמעותי ביותר בעבור תהליך הפיתוח והייצור של מוצר חדש. זאת לאור העובדה כי על אף כל התוכניות, הדמיות המחשב והחישובים השונים, הרי שבסופו של יום, עלינו לבחון דגם אמיתי של המוצר בפועל. כך נוכל לזהות בו נקודות חולשה ובעיות שלא היו צפויות עד כה ולהתאים בעבור כל אלו את הפתרונות היעילים ביותר.

רק לאחר מספר יצירות של אב הטיפוס ושדרוגו מפעם לפעם תוך פתרון כל הפגמים שהופיעו, ניתן יהיה להעביר את המוצר לשלב הבא של ייצור או לעשות שימוש בדגם המוגמר על מנת להציג אותו בפני תורמים וליהנות ממימון שימשיך לקדם את המוצר שלכם גם בחנויות ובתעשיות השונות.

הדגם שאומר הכל

אב הטיפוס, הוא למעשה הדגם הסופי של המוצר, או לפחות אחד מהם. בנייתו של אב הטיפוס תעניק לכם את האפשרות לבחון לעומק את יתרונותיו ואיכותו של המוצר. ניתן יהיה להשתמש בו, לבחון את העיצוב שלו לעומק ולוודא כי ממשק המשתמש הוא אכן נוח ויעיל. סטודיו "ארטסמרט" מזמין אתכם להיעזר בשירותיו המקצועיים ולהביא ליצירתו של הרעיון שלכם, זאת החל משלבי הפיתוח הראשונים ועד לייצור סדרתי, הרכבה ואריזה של המוצר.

בניית אב טיפוס

יש לכם רעיון? תנו לנו לפתח אותו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מעוניין להפוך רעיון למציאות ? אנחנו נעזור לך

השאר פרטים ויחד ניצור את המוצר המושלם