השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

פיתוח פטנטים

השלב הראשון במסלול של פיתוח פטנטים יהיה מציאת הפתרון היצירתי לבעיה או צורך כלשהו שקיים. אך, כפי שרבים מאתנו כבר יודעים, לא די ברעיון בלבד. על כן, לשם פיתוחו של פטנט וייצורו מומלץ יהיה לפנות אל סטודיו "ארטסמרט". הסטודיו מעניק תמיכה מלאה ללקוחותיו בכל שלבי הפיתוח. כך שגם בשלבי הפיתוח הראשוני נספק בעבור הלקוח שרטוטים טכניים ואיורים לרישומי הפטנט, כמו גם הדמיות איכותיות לשלבי גיוס הכספים.

פיתוח פטנטים בצורה מקצועית ומסודרת

לאחר שכבר מצאתם רעיון ייחודי שנועד לספק את המענה היעיל ביותר לבעיה או צורך מסוים, חשוב יהיה להתחיל לעבוד במרץ לקראת קידומו של אותו הרעיון ויישומו בעולם. על מנת שנוכל להשלים משימה זו בהצלחה, יהיה עלינו לפנות אל אנשי מקצוע אשר מתמחים בייצור הנדסי ועיצוב מוצרים. כך למעשה נוכל להבטיח כי תחילת העבודה על הפטנט החדש שלנו תישאר בידיים אמינות שיוכלו לעזור בקידום הרעיון למוצר איכותי וישים.

חשוב להבין כי אין טעם בבנייה של אב טיפוס כבר מרגע הולדת הרעיון. תחילה, יש לבחון מספר פרמטרים חשובים:

 • ווידוא כי לא קיים מוצר דומה בשוק.
 • עלות.
 • ביקוש.
 • הגדרה של קהל היעד.
 • בחינת המתחרים.
 • הגדרת יתרונות וחסרונות הפטנט לעומת המתחרים הקיימים.

לאחר אפיון מדויק של הגורמים הללו, ניתן יהיה להתחיל לבנות הדמיות וליצור תכנון הנדסי מדויק אשר יאפיין את פעילותו של הפטנט בצורה מוגדרת וברורה. בשלב הבא ניתן לבנות את אב הטיפוס והצגתו בפני משקיעים או העברתו אל ייצור סדרתי.

חברות פיתוח פטנטים – הופכים רעיונות לסיפור הצלחה

פנייה אל סטודיו "ארטסמרט" תעניק לכם את האפשרות לעבוד עם החברה המקצועית ביותר בתחום אשר תלווה אתכם בכל שלבי הפיתוח, התכנון והייצור של הפטנט שלכם. זאת תוך מציאת הפתרונות היצירתיים והאיכותיים ביותר בעבור בעיות או פגמים שמתגלים במהלך תהליך הפיתוח. זאת עד לשלב בו המוצר שלכם יצא אל אוויר העולם ויהפוך לסיפור הצלחה מסחרר.

 

רישום ופיתוח פטנט

רישום פטנט בישראל הינו תהליך מורכב אשר יש להשלים בצורה יעילה ומסודרת. חשוב להבין כי לא כל רעיון חדש למוצר עליו אנו חושבים הוא יכול להיחשב כפטנט. כך שבמידה ואין אתם בטוחים לגבי ההתנהלות הדרושה מכם בעת ביצוע הרישום, מומלץ יהיה לפנות אל אנשי המקצוע אשר עברו את התהליך מספר פעמים וכעת יכולים לסייע גם לכם.

רישום פטנט – איך זה עובד?

 1. סקירת נתוני הפטנט
  בשלב זה, נבצע בדיקה האם הפטנט הוא באמת "פטנט". תבוצע סקירה מקצועית על מנת לבדוק שלא קיים בשוק פטנט דומה. אך גם במידה וקיים, ניתן יהיה לבצע מספר שינויים על מנת להפוך את הפטנט שלכם לשונה וייחודי מזה הקיים. אמנם ניתן לעשות בדיקה זו לבד, איך מומלץ להיעזר באיש מקצוע שמומחה בתחום.
 2. עריכת בקשת הפטנט
  פטנט הוא מסמך משפטי לכל דבר. בשעה שעורכים את מסמך זה, חשוב יהיה להיעזר בשירותיו של עורך פטנטים בקיא בתחום. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי אתם מתייחסים לכל הנקודות החשובות שיש לציין במסמך.
 3. הגשת בקשה לרישום הפטנט ובחינתו
  עלות הגשת הבקשה לבוחן הפטנט תעלה כ-2,000 ש"ח (תשלום עבור האגרה). ולאחר שהגשנו את המסמכים הרצויים, תתבצע בחינה של הפטנט. במצבים מסוימים הבוחן יוכל לפסול את הבקשה ולבוא בדרישה לביצוע חידושים נוספים במוצר על מנת שניתן יהיה לרשום אותו כפטנט.
 4. אגרות שנתיות
  יש מגוון אגרות שיכולות להקשר לתחום הפטנטים, נקודה זו תלויה במדינת היעד של הפטנט: אגרות חידוש, איגרות פרסום ועוד. חשוב לקחת בחשבון שברגע שהפטנט עולה לאוויר, יחולו עליו תשלומים נוספים ועל כן מומלץ יהיה לבדוק את העניין לעומק.

אז כמה עולה פטנט?

רישום פטנט יכול לעלות בין 20,000-80,000 ₪. לאור המחיר הלא קל, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מנוסה בתחום אשר תוכל לסייע בחיסכון של כסף כמו גם זמן בתהליך הרישום. חברת ארט סמארט מזמינה אתכם ליצור איתה קשר וליהנות מהסיוע המנוסה והמקצועי ביותר בתחום.

יש לכם רעיון? תנו לנו לפתח אותו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מעוניין להפוך רעיון למציאות ? אנחנו נעזור לך

השאר פרטים ויחד ניצור את המוצר המושלם

דילוג לתוכן