השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

Ultra Clean​ LTD

"אולטרה קלין" – מתקן דיספנסר אוטומטי המשלב מכונת כביסה יעודית למגבות בד – מהווה פתרון חדשני ויעיל למבני ציבור ולקהל הרחב. בעידן המהירות והיעילות, חשיבותו של השימוש בכלים חסכוניים וידידותיים לסביבה הופכת חשובה יותר מתמיד. "אולטרה קלין" מגיע לענות על צרכים אלו בצורה מקצועית ויעילה.

המכונה מתאימה לשימוש במגוון מבני ציבור כמו מרכזי ספורט, בתי מלון, מתחמי ספא וברים. היא מעניקה למשתמשים את היתרון של לקבל מגבות נקיות ומרעננות בכל עת, ללא צורך בטיפול ידני. כל מי שמשתמש ב-"אולטרה קלין" יכול להיות בטוח שהוא משתמש במגבות נקיות ומעולות לשימושו.

המכונה מתאפיינת ביעילות ונוחות. בעזרת טכנולוגיית התפעול האוטומטית, היא מאפשרת למשתמשים לבצע את התהליך בקלות ובמהירות. כמו כן, היא מתאימה לשימוש נרחב ונוחה לכל משתמש.

לסיכום, "אולטרה קלין" מהווה פתרון מתקדם וידידותי לסביבה למגוון מבני ציבור. בעזרתה, המשתמשים יכולים ליהנות ממגבות נקיות ומרעננות בכל עת, בצורה נוחה וידידותית.

 

שותף וממקימי החברה 2001 – 2004.

חברה לפיתוח תכן טכנולוגי – דיספנסר למגבות בד משולב עם מכונת כביסה, לניגוב ידיים למקומות ציבוריים כגון תחנות רכבת .שדות תעופה ועוד.

Partner and Founder 2001 – 2004

R&D Company – developed autonomous Washing machine device , based on Canvas towel to wipe hands for Public area as airport , train station and more.

www.ultraclean.co.il

יש לכם רעיון? תנו לנו לפתח אותו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

מעוניין להפוך רעיון למציאות ? אנחנו נעזור לך

השאר פרטים ויחד ניצור את המוצר המושלם

דילוג לתוכן